Regulamin

Zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem i życzymy udanego pobytu w Agroturystyce Bocheńscy!

Regulamin Agroturystyki Bocheńscy

 1. W czasie letnich turnusów doba u nas rozpoczyna się o godzinie 16:00 i kończy o 11:00. W okresie wakacyjnym, w dniu wymiany turnusu (soboty), prosimy nie przyjeżdżać przed godziną 16:00 oraz opuszczać teren gospodarstwa przed godziną 11:00 w dniu wyjazdu.
 2. W sezonie letnim akceptujemy rezerwacje na tygodniowy pobyt, który trwa od soboty do soboty. Poza sezonem oferujemy różnego rodzaju wyjątkowe weekendy tematyczne.
 3. Dokonanie rezerwacji wymaga wpłaty zadatku w wysokości 30% ceny pobytu. Prosimy o dokonanie tej wpłaty na nasz rachunek bankowy w ciągu 7 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji. Brak wpłaty spowoduje anulowanie rezerwacji.
 4. W przypadku anulowania rezerwacji wpłacona kwota nie podlega zwrotowi. Jeśli rezerwacja zostanie odwołana w dniu przyjazdu, gość zobowiązany jest do zapłaty 100% ustalonej kwoty za pobyt. Pozostałą kwotę reguluje się w dniu przyjazdu.
 5. Akceptujemy obecność małych zwierząt, takich jak koty i psy o łagodnych rasach (do 5 kg), po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielami i za dodatkową opłatą w wysokości 100 zł za dobę.
 6. Nasza tradycyjna kuchnia polska serwuje gościom trzy posiłki dziennie w formie bufetu: śniadanie od 9:00 do 10:00, obiad od 13:00 do 14:00 oraz kolację od 18:00 do 19:00. Kawa i ciasto są dostępne codziennie w godzinach od 9:00 do 20:00.
 7. W trosce o komfort i spokój naszych gości, odwiedziny innych osób są możliwe jedynie w godzinach 15:00-17:00 i po wcześniejszym powiadomieniu właściciela gospodarstwa.
 8. W sezonie i podczas długich weekendów akceptujemy gości z pełnym wyżywieniem, natomiast poza sezonem oferujemy opcję wyżywienia po wcześniejszym uzgodnieniu.
 9. Za dzieci przebywające na terenie gospodarstwa, w tym na placu zabaw, w stajni oraz korzystające z atrakcji takich jak jazda konna czy karmienie zwierząt, odpowiedzialność ponoszą rodzice lub opiekunowie.
 10. Łóżeczka turystyczne dla dzieci są dostępne bez dodatkowych opłat po wcześniejszej rezerwacji.
 11. W przypadku rezygnacji z pobytu zgłoszonej na 6 miesięcy przed planowanym przyjazdem, zaliczkę zwracamy w pełnej wysokości.
 12. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Co warto zabrać ze sobą: ręczniki, kalosze dla dzieci oraz marchewkę na karmienie zwierząt, co jest także mile widziane.